Ajakava 2009

Alagrupp A

FC Levadia I
FC Tiigrid Must
Tallinna JK Kalev
FC Tallinn M.L
KSK Põhja-Tallinn
Viimsi MRJK Punane

Alagrupp B

FC Tallinn D.M
JK Kratid Kalev
FC Levadia II
FC Tiigrid Oranž
Kohtla-Järve JK Järve
Viimsi MRJK Valge

Mängude ajad

Viimsi McDonald's Cup 2018
Poisid 2009 sündinud / 06.10 Viimsi KK Staadion, Karulaugu tee 15
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
 
1 9:30 Väljak 1 FC Levadia I - FC Tiigrid Must A  
2 9:30 Väljak 2 Tallinna JK Kalev - FC Tallinn M.L A  
3 9:30 Väljak 3 FC Tallinn D.M - JK Kratid Kalev B  
4 9:30 Väljak 4 FC Levadia II - FC Tiigrid Oranž B  
5 9:55 Väljak 1 KSK Põhja-Tallinn - Viimsi MRJK Punane A  
6 9:55 Väljak 2 FC Levadia I - Tallinna JK Kalev A  
7 9:55 Väljak 3 Kohtla Järve JK Järve - Viimsi MRJK Valge B  
8 9:55 Väljak 4 FC Tallinn D.M - FC Levadia II B  
9 10:20 Väljak 1 FC Tiigrid Must - KSK Põhja-Tallinn A  
10 10:20 Väljak 2 FC Tallinn M.L - Viimsi MRJK Punane A  
11 10:20 Väljak 3 JK Kratid Kalev - Kohtla-Järve JK Järve B  
12 10:20 Väljak 4 FC Tiigrid Oranž - Viimsi MRJK Valge B  
13 10:45 Väljak 1 FC Levadia I - FC Tallinn M.L A  
14 10:45 Väljak 2 FC Tiigrid Must - Viimsi MRJK Punane A  
15 10:45 Väljak 3 FC Tallinn D.M - FC Tiigrid Oranž B  
16 10:45 Väljak 4 JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Valge B  
17 11:10 Väljak 1 Tallinna JK Kalev - KSK Põhja-Tallinn A  
18 11:10 Väljak 2 FC Levadia I - Viimsi MRJK Punane A  
19 11:10 Väljak 3 FC Levadia II - Kohtla-Järve JK Järve B  
20 11:10 Väljak 4 FC Tallinn D.M - Viimsi MRJK Valge B  
21 11:35 Väljak 1 FC Tiigrid Must - FC Tallinn M.L A  
22 11:35 Väljak 2 Tallinna JK Kalev - Viimsi MRJK Punane A  
23 11:35 Väljak 3 JK Kratid Kalev - FC Tiigrid Oranž B  
24 11:35 Väljak 4 FC Levadia II - Viimsi MRJK Valge B  
25 12:00 Väljak 1 FC Levadia I - KSK Põhja-Tallinn A  
26 12:00 Väljak 2 FC Tiigrid Must - Tallinna JK Kalev A  
27 12:00 Väljak 3 FC Tallinn D.M - Kohtla-Järve JK Järve B  
28 12:00 Väljak 4 JK Kratid Kalev - FC Levadia II B  
29 12:25 Väljak 1 FC Tallinn M.L - KSK Põhja-Tallinn A  
30 12:25 Väljak 2 FC Tiigrid Oranž - Kohtla-Järve JK Järve B  
31 12:50 Väljak 1 A6 - B6 (11-12 Koht)    
32 12:50 Väljak 2 A5 - B5 (9-10 Koht)    
33 12:50 Väljak 3 A4 - B4 (7-8 Koht)    
34 12:50 Väljak 4 A3 - B3 (5-6 Koht)    
35 13:15 Väljak 1 A2 - B2 (3-4 Koht)    
36 13:15 Väljak 2 A1 - B1 (Finaal)    

Alagrupp A tabeliseis

GRUPP A Mäng Võit Viik Kaotus VV Punktid
FC Levadia I            
FC Tiigrid Must            
Viimsi MRJK Punane            
Tallinna JK Kalev            
FC Tallinn M.L            
KSK Põhja-Tallinn            

Alagrupp B tabeliseis

GRUPP B Mäng Võit Viik Kaotus VV Punktid
FC Tallinn D.M            
JK Kratid Kalev            
Viimsi MRJK Valge            
FC Levadia II            
FC Tiigrid Oranž            
Kohtla-Järve JK Järve