2009 Tulemused

Alagrupp A

FC Levadia I
FC Tiigrid Must
Tallinna JK Kalev
FC Tallinn M.L
KSK Põhja-Tallinn
Viimsi MRJK Punane

Alagrupp B

FC Tallinn D.M
JK Kratid Kalev
FC Levadia II
FC Tiigrid Oranž
Kohtla-Järve JK Järve
Viimsi MRJK Valge

Mängude ajad

Viimsi McDonald's Cup 2018
Poisid 2009 sündinud / 06.10 Viimsi KK Staadion, Karulaugu tee 15
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
 
1 9:30 Väljak 1 FC Levadia I - FC Tiigrid Must A  3-0
2 9:30 Väljak 2 Tallinna JK Kalev - FC Tallinn M.L A  2-0
3 9:30 Väljak 3 FC Tallinn D.M - JK Kratid Kalev B  0-0
4 9:30 Väljak 4 FC Levadia II - FC Tiigrid Oranž B  4-2
5 9:55 Väljak 1 KSK Põhja-Tallinn - Viimsi MRJK Punane A  0-1
6 9:55 Väljak 2 FC Levadia I - Tallinna JK Kalev A  3-0
7 9:55 Väljak 3 Kohtla Järve JK Järve - Viimsi MRJK Valge B  0-1
8 9:55 Väljak 4 FC Tallinn D.M - FC Levadia II B  2-1
9 10:20 Väljak 1 FC Tiigrid Must - KSK Põhja-Tallinn A  3-2
10 10:20 Väljak 2 FC Tallinn M.L - Viimsi MRJK Punane A  0-1
11 10:20 Väljak 3 JK Kratid Kalev - Kohtla-Järve JK Järve B  7-0
12 10:20 Väljak 4 FC Tiigrid Oranž - Viimsi MRJK Valge B  1-1
13 10:45 Väljak 1 FC Levadia I - FC Tallinn M.L A  1-0
14 10:45 Väljak 2 FC Tiigrid Must - Viimsi MRJK Punane A  1-2
15 10:45 Väljak 3 FC Tallinn D.M - FC Tiigrid Oranž B  7-1
16 10:45 Väljak 4 JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Valge B  1-0
17 11:10 Väljak 1 Tallinna JK Kalev - KSK Põhja-Tallinn A  0-0
18 11:10 Väljak 2 FC Levadia I - Viimsi MRJK Punane A  2-2
19 11:10 Väljak 3 FC Levadia II - Kohtla-Järve JK Järve B  7-1
20 11:10 Väljak 4 FC Tallinn D.M - Viimsi MRJK Valge B  5-0
21 11:35 Väljak 1 FC Tiigrid Must - FC Tallinn M.L A  0-0
22 11:35 Väljak 2 Tallinna JK Kalev - Viimsi MRJK Punane A  1-1
23 11:35 Väljak 3 JK Kratid Kalev - FC Tiigrid Oranž B  9-1
24 11:35 Väljak 4 FC Levadia II - Viimsi MRJK Valge B  3-3
25 12:00 Väljak 1 FC Levadia I - KSK Põhja-Tallinn A  0-0
26 12:00 Väljak 2 FC Tiigrid Must - Tallinna JK Kalev A  2-2
27 12:00 Väljak 3 FC Tallinn D.M - Kohtla-Järve JK Järve B  7-0
28 12:00 Väljak 4 JK Kratid Kalev - FC Levadia II B  3-0
29 12:25 Väljak 1 FC Tallinn M.L - KSK Põhja-Tallinn A  0-0
30 12:25 Väljak 2 FC Tiigrid Oranž - Kohtla-Järve JK Järve B  3-2
31 12:50 Väljak 1 FC Tallinn M.L - Kohtla-Järve JK Järve (11-12 Koht)    1-0
32 12:50 Väljak 2 KSK Põhja-Tallinn - FC Tiigrid Oranž (9-10 Koht)    4-2
33 12:50 Väljak 3 FC Tiigrid Must - Viimsi MRJK Valge (7-8 Koht)    2-2 (2-3 p.)
34 12:50 Väljak 4 Tallinna JK Kalev - FC Levadia II (5-6 Koht)    1-2
35 13:15 Väljak 1 Viimsi MRJK Punane - JK Kratid Kalev (3-4 Koht)    1-0
36 13:15 Väljak 2 FC Levadia I - FC Tallinn D.M (Finaal)    2-0