Ajakava 2010

Alagrupp A

FC Tallinn A.Z
JK Kratid Kalev
Maardu Linnameeskond
Harju JK Rae
FC Ararat II
Viimsi MRJK Punane

Alagrupp B

FC Infonet 2010
FC Ararat I
Kohtla-Järve JK Järve
JK Tallinna Kalev
FC Kuressaare
Viimsi MRJK Valge

Mängude ajad

Viimsi McDonald's Cup 2018
Poisid 2010 sündinud / 07.10 Viimsi KK Staadion, Karulaugu tee 15
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
 
1 9:30 Väljak 1 FC Tallinn A.Z - JK Kratid Kalev A  
2 9:30 Väljak 2 Maardu Linnameeskond - Harju JK Rae A  
3 9:30 Väljak 3 FC Infonet 2010 - FC Ararat I B  
4 9:30 Väljak 4 Kohtla-Järve JK Järve - JK Tallinna Kalev B  
5 9:55 Väljak 1 FC Ararat II - Viimsi MRJK Punane A  
6 9:55 Väljak 2 FC Tallinn A.Z - Maardu Linnameeskond A  
7 9:55 Väljak 3 Tallinna Kalev - Viimsi MRJK Valge B  
8 9:55 Väljak 4 FC Infonet 2010 - Kohtla-Järve JK Järve B  
9 10:20 Väljak 1 JK Kratid Kalev - FC Ararat II A  
10 10:20 Väljak 2 Harju JK Rae - Viimsi MRJK Punane A  
11 10:20 Väljak 3 FC Ararat I - Tallinna Kalev B  
12 10:20 Väljak 4 FC Kuressaare - Viimsi MRJK Valge B  
13 10:45 Väljak 1 FC Tallinn A.Z - Harju JK Rae A  
14 10:45 Väljak 2 JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Punane A  
15 10:45 Väljak 3 FC Infonet 2010 - JK Tallinna Kalev B  
16 10:45 Väljak 4 FC Ararat I - Viimsi MRJK Valge B  
17 11:10 Väljak 1  Maardu Linnameeskond - FC Ararat II A  
18 11:10 Väljak 2 FC Tallinn A.Z - Viimsi MRJK Punane A  
19 11:10 Väljak 3 Kohtla-Järve JK Järve - FC Kuressaare B  
20 11:10 Väljak 4 FC Infonet 2010 - Viimsi MRJK Valge B  
21 11:35 Väljak 1 JK Kratid Kalev - Harju JK Rae A  
22 11:35 Väljak 2  Maardu Linnameeskond - Viimsi MRJK Punane A  
23 11:35 Väljak 3 FC Ararat I - FC Kuressaare B  
24 11:35 Väljak 4 Kohtla-Järve JK Järve - Viimsi MRJK Valge B  
25 12:00 Väljak 1 FC Tallinn A.Z - FC Ararat II A  
26 12:00 Väljak 2 JK Kratid Kalev - Maardu Linnameeskond A  
27 12:00 Väljak 3 FC Infonet 2010 - FC Kuressaare B  
28 12:00 Väljak 4 FC Ararat I - Kohtla-Järve JK Järve B  
29 12:25 Väljak 1 Harju JK Rae - FC Ararat II A  
30 12:25 Väljak 2 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare B  
31 12:50 Väljak 1 A6 - B6 (11-12 Koht)    
32 12:50 Väljak 2 A5 - B5 (9-10 Koht)    
33 12:50 Väljak 3 A4 - B4 (7-8 Koht)    
34 12:50 Väljak 4 A3 - B3 (5-6 Koht)    
35 13:15 Väljak 1 A2 - B2 (3-4 Koht)    
36 13:15 Väljak 2 A1 - B1 (Finaal)    

Alagrupp A tabeliseis

GRUPP A Mäng Võit Viik Kaotus VV Punktid
FC Tallinn A.Z            
JK Kratid Kalev            
Maardu Linnameeskond            
Harju JK Rae            
FC Ararat II            
Viimsi MRJK Punane            

Alagrupp B tabeliseis

GRUPP B Mäng Võit Viik Kaotus VV Punktid
FC Infonet 2010            
FC Ararat I            
Kohtla-Järve JK Järve            
JK Tallinna Kalev            
FC Kuressaare            
Viimsi MRJK Valge