2010 Tulemused

Alagrupp A

FC Tallinn A.Z
JK Kratid Kalev
Maardu Linnameeskond
Harju JK Rae
FC Ararat II
Viimsi MRJK Punane

Alagrupp B

FC Infonet 2010
FC Ararat I
Kohtla-Järve JK Järve
JK Tallinna Kalev
FC Kuressaare
Viimsi MRJK Valge

Mängude ajad

Viimsi McDonald's Cup 2018
Poisid 2010 sündinud / 07.10 Viimsi KK Staadion, Karulaugu tee 15
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
 
1 9:30 Väljak 1 FC Tallinn A.Z - JK Kratid Kalev A  4-0
2 9:30 Väljak 2 Maardu Linnameeskond - Harju JK Rae A  5-0
3 9:30 Väljak 3 FC Infonet 2010 - FC Ararat I B  0-2
4 9:30 Väljak 4 Kohtla-Järve JK Järve - JK Tallinna Kalev B  0-2
5 9:55 Väljak 1 FC Ararat II - Viimsi MRJK Punane A  1-5
6 9:55 Väljak 2 FC Tallinn A.Z - Maardu Linnameeskond A  1-1
7 9:55 Väljak 3 JK Tallinna Kalev - Viimsi MRJK Valge B  1-0
8 9:55 Väljak 4 FC Infonet 2010 - Kohtla-Järve JK Järve B  0-1
9 10:20 Väljak 1 JK Kratid Kalev - FC Ararat II A  1-0
10 10:20 Väljak 2 Harju JK Rae - Viimsi MRJK Punane A  0-2
11 10:20 Väljak 3 FC Ararat I - JK Tallinna Kalev B  3-1
12 10:20 Väljak 4 FC Kuressaare - Viimsi MRJK Valge B  2-1
13 10:45 Väljak 1 FC Tallinn A.Z - Harju JK Rae A  1-0
14 10:45 Väljak 2 JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Punane A  1-3
15 10:45 Väljak 3 FC Infonet 2010 - JK Tallinna Kalev B  0-5
16 10:45 Väljak 4 FC Ararat I - Viimsi MRJK Valge B  9-0
17 11:10 Väljak 1  Maardu Linnameeskond - FC Ararat II A  3-0
18 11:10 Väljak 2 FC Tallinn A.Z - Viimsi MRJK Punane A  2-1
19 11:10 Väljak 3 Kohtla-Järve JK Järve - FC Kuressaare B  2-1
20 11:10 Väljak 4 FC Infonet 2010 - Viimsi MRJK Valge B  0-1
21 11:35 Väljak 1 JK Kratid Kalev - Harju JK Rae A  3-1
22 11:35 Väljak 2  Maardu Linnameeskond - Viimsi MRJK Punane A  1-2
23 11:35 Väljak 3 FC Ararat I - FC Kuressaare B  3-0
24 11:35 Väljak 4 Kohtla-Järve JK Järve - Viimsi MRJK Valge B  5-0
25 12:00 Väljak 1 FC Tallinn A.Z - FC Ararat II A  5-0
26 12:00 Väljak 2 JK Kratid Kalev - Maardu Linnameeskond A  0-2
27 12:00 Väljak 3 FC Infonet 2010 - FC Kuressaare B  2-2
28 12:00 Väljak 4 FC Ararat I - Kohtla-Järve JK Järve B  6-0
29 12:25 Väljak 1 Harju JK Rae - FC Ararat II A  0-0
30 12:25 Väljak 2 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare B  4-0
31 12:50 Väljak 1 FC Ararat II - FC Infonet 2010 (11-12 Koht)    0-1
32 12:50 Väljak 2 Harju JK Rae - Viimsi MRJK Valge (9-10 Koht)    2-2 (4-3 p.)
33 12:50 Väljak 3 JK Kratid Kalev - FC Kuressaare (7-8 Koht)    4-1
34 12:50 Väljak 4 Maardu Linnameeskond - Kohtla-Järve JK Järve (5-6 Koht)    9-0
35 13:15 Väljak 1 Viimsi MRJK Punane - JK Tallinna Kalev (3-4 Koht)    2-0
36 13:15 Väljak 2 FC Tallinn A.Z - FC Ararat I (Finaal)    0-2