2011 Tulemused

Alagrupp A

FC Tallinn D.S
FC Tiigrid II
JK Kratid Kalev
Maardu Linnameeskond
Viimsi MRJK Valge
Viimsi MRJK Punane

 

Alagrupp B

FC Flora
FC Tallinn I.K
Harju JK Rae
FC Tiigrid I
FC Kose
KSK Põhja-Tallinn

Mängude ajad

Viimsi McDonald's Cup 2018
Poisid 2011 sündinud / 06.10 Viimsi KK Staadion, Karulaugu tee 15
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
 
1 14:00 Väljak 1.  FC Tallinn D.S - FC Tiigrid II A  5-1
2 14:00 Väljak 2.  JK Kratid Kalev - Maardu Linnameeskond A  1-4
3 14:00 Väljak 3. FC Flora - FC Tallinn I.K B  2-1
4 14:00 Väljak 4. Harju JK Rae - FC Tiigrid I B  0-6
5 14:25 Väljak 1.  Viimsi MRJK Valge - Viimsi MRJK Punane A  0-10
6 14:25 Väljak 2.  FC Tallinn D.S - JK Kratid Kalev A  1-0
7 14:25 Väljak 3. FC Kose - KSK Põhja-Tallinn B  0-4
8 14:25 Väljak 4. FC Flora - Harju JK Rae B  7-0
9 14:50 Väljak 1.  FC Tiigrid II - Viimsi MRJK Valge A  6-2
10 14:50 Väljak 2.  Maardu Linnameeskond - Viimsi MRJK Punane A  0-0
11 14:50 Väljak 3. FC Tallinn I.K - FC Kose B  1-2
12 14:50 Väljak 4. FC Tiigrid I - KSK Põhja-Tallinn B  2-0
13 15:15 Väljak 1.  FC Tallinn D.S - Maardu Linnameeskond A  3-0
14 15:15 Väljak 2.  FC Tiigrid II - Viimsi MRJK Punane A  1-5
15 15:15 Väljak 3. FC Flora - FC Tiigrid I B  1-1
16 15:15 Väljak 4. FC Tallinn I.K - KSK Põhja-Tallinn B  0-4
17 15:40 Väljak 1.  JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Valge A  4-3
18 15:40 Väljak 2.  FC Tallinn D.S - Viimsi MRJK Punane A  3-1
19 15:40 Väljak 3. Harju JK Rae - FC Kose B  3-3
20 15:40 Väljak 4. FC Flora - KSK Põhja-Tallinn B  7-0
21 16:05 Väljak 1.  FC Tiigrid II - Maardu Linnameeskond A  3-2
22 16:05 Väljak 2.  JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Punane A  0-6
23 16:05 Väljak 3. FC Tallinn I.K - FC Tiigrid I B  0-3
24 16:05 Väljak 4. Harju JK Rae - KSK Põhja-Tallinn B  0-6
25 16:30 Väljak 1.  FC Tallinn D.S - Viimsi  MRJK Valge A  10-0
26 16:30 Väljak 2.  FC Tiigrid II - JK Kratid Kalev A  1-0
27 16:30 Väljak 3. FC Flora - FC Kose B  9-2
28 16:30 Väljak 4. FC Tallinn I.K - Harju JK Rae B  4-0
29 16:55 Väljak 1.  Maardu Linnameeskond - Viimsi MRJK Valge A  3-0
30 16:55 Väljak 2.  FC Tiigrid - FC Kose B  9-1
31 17:20 Väljak 1.  Viimsi MRJK Valge - Harju JK Rae (11-12 Koht)    2-4
32 17:20 Väljak 2.  JK Kratid Kalev - FC Kose (9-10 Koht)    1-0
33 17:20 Väljak 3.  Maardu Linnameeskond - FC Tallinn I.K (7-8 Koht)    4-1
34 17:20 Väljak 4. FC Tiigrid II - KSK Põhja-Tallinn (5-6 Koht)    1-2
35 17:45 Väljak 1.  Viimsi MRJK Punane - FC Tiigrid I (3-4 Koht)    1-0
36 17:45 Väljak 2.  FC Tallinn D.S - FC Flora (Finaal)    4-0