Ajakava 2011

Alagrupp A

FC Tallinn D.S
FC Tiigrid II
JK Kratid Kalev
Maardu Linnameeskond
Viimsi MRJK Valge
Viimsi MRJK Punane

 

Alagrupp B

FC Flora
FC Tallinn I.K
Harju JK Rae
FC Tiigrid I
FC Kose
KSK Põhja-Tallinn

Mängude ajad

Viimsi McDonald's Cup 2018
Poisid 2011 sündinud / 06.10 Viimsi KK Staadion, Karulaugu tee 15
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
 
1 14:00 Väljak 1.  FC Tallinn D.S - FC Tiigrid II A  
2 14:00 Väljak 2.  JK Kratid Kalev - Maardu Linnameeskond A  
3 14:00 Väljak 3. FC Flora - FC Tallinn I.K B  
4 14:00 Väljak 4. Harju JK Rae - FC Tiigrid I B  
5 14:25 Väljak 1.  Viimsi MRJK Valge - Viimsi MRJK Punane A  
6 14:25 Väljak 2.  FC Tallinn D.S - JK Kratid Kalev A  
7 14:25 Väljak 3. FC Kose - KSK Põhja-Tallinn B  
8 14:25 Väljak 4. FC Flora - Harju JK Rae B  
9 14:50 Väljak 1.  FC Tiigrid II - Viimsi MRJK Valge A  
10 14:50 Väljak 2.  Maardu Linnameeskond - Viimsi MRJK Punane A  
11 14:50 Väljak 3. FC Tallinn I.K - FC Kose B  
12 14:50 Väljak 4. FC Tiigrid I - KSK Põhja-Tallinn B  
13 15:15 Väljak 1.  FC Tallinn D.S - Maardu Linnameeskond A  
14 15:15 Väljak 2.  FC Tiigrid II - Viimsi MRJK Punane A  
15 15:15 Väljak 3. FC Flora - FC Tiigrid I B  
16 15:15 Väljak 4. FC Tallinn I.K - KSK Põhja-Tallinn B  
17 15:40 Väljak 1.  JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Valge A  
18 15:40 Väljak 2.  FC Tallinn D.S - Viimsi MRJK Punane A  
19 15:40 Väljak 3. Harju JK Rae - FC Kose B  
20 15:40 Väljak 4. FC Flora - KSK Põhja-Tallinn B  
21 16:05 Väljak 1.  FC Tiigrid II - Maardu Linnameeskond A  
22 16:05 Väljak 2.  JK Kratid Kalev - Viimsi MRJK Punane A  
23 16:05 Väljak 3. FC Tallinn I.K - FC Tiigrid I B  
24 16:05 Väljak 4. Harju JK Rae - KSK Põhja-Tallinn B  
25 16:30 Väljak 1.  FC Tallinn D.S - Viimsi  MRJK Valge A  
26 16:30 Väljak 2.  FC Tiigrid II - JK Kratid Kalev A  
27 16:30 Väljak 3. FC Flora - FC Kose B  
28 16:30 Väljak 4. FC Tallinn I.K - Harju JK Rae B  
29 16:55 Väljak 1.  Maardu Linnameeskond - Viimsi MRJK Valge A  
30 16:55 Väljak 2.  FC Tiigrid - FC Kose B  
31 17:20 Väljak 1.  A6 - B6 (11-12 Koht)    
32 17:20 Väljak 2.  A5 - B5 (9-10 Koht)    
33 17:20 Väljak 3.  A4 - B4 (7-8 Koht)    
34 17:20 Väljak 4. A3 - B3 (5-6 Koht)    
35 17:45 Väljak 1.  A2 - B2 (3-4 Koht)    
36 17:45 Väljak 2.  A1 - B1 (Finaal)    

Alagrupp A

GRUPP A Mäng Võit Viik Kaotus VV Punktid
FC Tallinn D.S            
FC Tiigrid II            
JK Kratid Kalev            
Maardu Linnameeskond            
Viimsi MRJK Valge            
Viimsi MRJK Punane            

Alagrupp B

GRUPP B Mäng Võit Viik Kaotus VV Punktid
FC Flora            
FC Tallinn I.K            
Harju JK Rae            
FC Tiigrid I            
FC Kose            
Tallinna KSK FC Strommi