2011

2011 must
Treeningute ajadTREENINGUD
E 19.00 - 20.00 Mõisapargi väljak
K 19.00 - 20.00 Mõisapargi väljak
N 17.30 - 18.30 Mõisapargi väljak

PUHKUS
24.juuni - 21.juuli
Kuutasu30.00
TreenerStenver Nahkur, e-post: Stenver.nahkur@mrjk.ee, tel: +3725143080
Arli Salm, e-post: arli.salm@mrjk.ee, tel: 5127572
Hans Robert Herman, e-post: Hans.herman@mrjk.ee, tel: 5019573
Järgmised treeningudKolmapäev, 26.06.2019 19:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Neljapäev, 27.06.2019 17:30, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Esmaspäev, 01.07.2019 19:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Treeninggrupi liikmed


2011 punane
Treeningute ajadTREENINGUD
T 18.00 - 19.00 Mõisapargi väljak
K 18.00 - 19.15 Mõisapargi väljak
R 18.30 - 19.30 Mõisapargi väljak

PUHKUS
01.juuli - 21.juuli
Kuutasu30.00
TreenerRauno Otsasoo, e-post: rauno.otsasoo@mrjk.ee, tel: 53833028
Martin Kaalma, e-post: martin.kaalma@mrjk.ee, tel: 56229459
Treeninggrupi liikmed


2011 valge
Treeningute ajadTREENINGUD
T 17.00 - 18.00 Mõisapargi väljak
K 17.00 - 18.00 Mõisapargi väljak
R 16.15 - 17.15 Mõisapargi väljak

PUHKUS
01.juuli - 21.juuli
Kuutasu30.00
TreenerRauno Otsasoo, e-post: rauno.otsasoo@mrjk.ee, tel: 53833028
Ats Klemmer, e-post: ats.klemmer@mrjk.ee, tel: 53402195
Ivo Lehtmets, e-post: ivo.lehtmets@mrjk.ee, tel: 56257945
Järgmised treeningudTeisipäev, 25.06.2019 17:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Kolmapäev, 26.06.2019 17:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Reede, 28.06.2019 16:15, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Treeninggrupi liikmed