Avaleht

MRJK - Martin Reimi jalgpallikool

MRJK on loodud 2007 aastal Tallinna külje alla Viimsisse, kus hetkel treenib juba 422 poissi ja tüdrukut, vanuses 4-21 eluaastat. Jalgpallikooli eesmärk on anda võimalus tegeleda spordiga - jalgpalliga, et hoida tervist, arendada end füüsiliselt ja samas sisustada ka vaba aega väljaspool kodu, kooli ning lasteaeda. Selleks viib Jalgpallikool oma litsentseeritud treeneritega läbi erialaseid treeninguid 2 - 5 korda nädalas, võtab osa Eesti Noorte Meistrivõistlustest ja osaleb ning ka korraldab jalgpalliturniire. Samas propageerib sporti noorte seas ja teeb teavitustööd alkoholi ning narkootikumide kahjulikkusest.

Viimsi JK


Viimsi MRJK esindusmeeskond on Viimsi JK

Tõelisel fännil on LHV jalgpallikaart

Eesti Jalgpalli Liidu ja LHV Panga koostöös loodud jalgpallikaardi omanik saab iga ostuga toetada oma valitud Eesti jalgpalliklubi või rahvuskoondist. Igalt kaardimakselt annab LHV pank 10 senti sinu valitud klubile. Sinu ja LHV Panga toetusel areneb Eesti jalgpall võimsamalt edasi! Telli kaart: www.lhv.ee/jalkakaart

MRJK facebookis

UUTE LASTE VASTUVÕTT

AVAME UUED TREENINGRÜHMAD  2012-2014 SÜNDINUD LASTELE
Alates 19. augustist kell 17:00 – 18:00 toimub igal pühapäeval Mõisapargi väljakul (Pargi tee 7, Viimsi) selles vanuses laste vastuvõtt uude treeningrühma. Kaasa spordiriided, vesi ja hea tuju. Proovitreeningud kestavad septembri lõpuni ja alates oktoobrist moodustatakse uued treeninggrupid. Hiljem liituda soovijad palun kontakteeruge otse treeneritega, et teada saada treeningute toimumise aeg ja koht.

2011 SÜNDINUD JA VANEMAD LAPSED K.A. TÜDRUKUD
Olete oodatud olemasolevate vanuserühma treeninggruppide treeningutele. Täpsed ajad ja kohad leiate Jalgpallikooli kodulehel GRUPPIDE alt. Leiate sealt oma sünniaasta II grupi treeningajad kuhu saate proovima minna. Eelnevalt võite ühendust võtta selle grupi treeneriga (info vastava grupi juures).

HUVIRINGIDE TOETUSE MÄÄRAMINE MRJK-LE

Anname teada, et alates oktoobrist saavad lapsevanemad kinnitada Viimsi valla või Tallinna linna huviringi toetuse andmist Viimsi MRJK-le 2019.a kohta. Seda saab kinnitada linna e-teeninduses aadressil https://taotlen.tallinn.ee/login?redirect. Kahjuks meist mitteolenevatel põhjustel ei saa seda endiselt teha läbi panga vaid kinnituse tegemiseks peab ennast autentima kas ID-kaardi või mobiili-ID kaudu.

Palume teha kinnitus nii selle 2018 (uued liikmed ja need kes varem kinnitust teinud ei ole 2018 aastaks)  kui järgmise 2019 aasta kohta. Kinnituse tegemine on klubile väga oluline. 

Lugupidamisega,
Viimsi MRJK