2011

2011 must
Treeningute ajadK 18:30 - 19:30 Haabneeme kool
L 11:15 - 12:30 Haabneeme kool
TREENINGUD ALATES 08.APRILLIST
E 19.00 - 20.00 Mõisapargi väljak
K 19.00 - 20.00 Mõisapargi väljak
N 17.30 - 18.30 Mõisapargi väljak
Kuutasu30.00
TreenerStenver Nahkur, e-post: Stenver.nahkur@mrjk.ee, tel: +3725143080
Arli Salm, e-post: arli.salm@mrjk.ee, tel: 5127572
Hans Robert Herman, e-post: Hans.herman@mrjk.ee, tel: 5019573
Järgmised treeningudKolmapäev, 24.04.2019 19:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Neljapäev, 25.04.2019 17:30, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Esmaspäev, 29.04.2019 19:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Treeninggrupi liikmed


2011 punane
Treeningute ajadK 18:00 - 19:00 Mõisapargi väljak
R 18:30 - 19:30 Viimsi kool
P 11:00 - 12:15 Haabneeme kool
TREENINGUD ALATES 08.APRILLIST
T 18.00 - 19.00 Mõisapargi väljak
K 18.00 - 19.15 Mõisapargi väljak
R 18.30 - 19.30 Mõisapargi väljak

Kuutasu30.00
TreenerRauno Otsasoo, e-post: rauno.otsasoo@mrjk.ee, tel: 53833028
Martin Kaalma, e-post: martin.kaalma@mrjk.ee, tel: 56229459
Järgmised treeningudKolmapäev, 24.04.2019 18:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Reede, 26.04.2019 18:30, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Teisipäev, 30.04.2019 18:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Treeninggrupi liikmed


2011 valge
Treeningute ajadT 19:30 - 20:30 Randvere kool
P 12:15 - 13:30 Haabneeme kool
TREENINGUD ALATES 08.APRILLIST
T 17.00 - 18.00 Mõisapargi väljak
K 17.00 - 18.00 Mõisapargi väljak
R 16.15 - 17.15 Mõisapargi väljak
Kuutasu30.00
TreenerRauno Otsasoo, e-post: rauno.otsasoo@mrjk.ee, tel: 53833028
Ats Klemmer, e-post: ats.klemmer@mrjk.ee, tel: 53402195
Ivo Lehtmets, e-post: ivo.lehtmets@mrjk.ee, tel: 56257945
Järgmised treeningudKolmapäev, 24.04.2019 17:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Reede, 26.04.2019 16:15, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Teisipäev, 30.04.2019 17:00, Mõisapargi väljak, Pargi tee 7, Viimsi
Treeninggrupi liikmed